Gölyazı'da Göl Kuşu gezinti teknesi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “Başkan Burada” projesi kapsamında makamını Gölyazı’ya taşıdı. Nilüfer Belediyesi’nin göl şartlarına özel olarak yaptırdığı gezinti teknesi Göl Kuşu ile gölde gezinti de yaptı.

Gölyazı'da Göl Kuşu gezinti teknesi

Mahalle halkı ve esnafı ziyaret ederek çevrede incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Bozbey, yapımı devam eden projeleri de yerinde gördü. Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin göl şartlarına özel olarak yaptırdığı gezinti teknesi Göl Kuşu ile gölde gezinti de yaptı.

Gölyazı için yeni bir projeyi daha hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Gölyazı’ya gelen konuklarımız ister Gölyazı halkının açık tekneleriyle, isterlerse de Nilüfer Belediyesi’nin kapalı “Göl Kuşu” isimli teknesiyle gölün keyfini çıkarabilecekler. Yakında hizmete girecek olan Göl Kuşu ile gölde güvenli tekne turları yapılacak. Nilüfer Belediyesi olarak yaklaşık 30 kişilik bir tekne yaptırdık. Bu tekne göl şartlarına uygun. Kapalı, her türlü güvenlik tedbiri alındı. Çünkü biz bunu önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın güvenli seyahati ve orada bunun keyfini çıkarmaları bizim için çok önemli. Gölyazı’nın sadece iç turizm potansiyelini değil, dış turizm potansiyelini de artıracak projeler ortaya koyacağız. Yeter ki Gölyazılılar sahip çıksın ve korusun” dedi.

 12 Mayıs 2017 Cuma 21:42

http://www.yesilbursadergisi.com/haber/golyazida-gol-kusu-gezinti-teknesi-767.html