Kategoriler

Köşebaşı'dan örnek sosyal sorumluluk projesi

Ocakbaşı kültürünü modernize eden bir anlayış ile sunan Köşebaşı, yemekleri hazırlarken verdiği önemi, sosyal sorumluluk projelerine de gösteriyor. Podyumpark'taki mekanında artan yemekleri barınaktaki hayvanlara gönderiyor.

29 Haziran 2017 Perşembe 20:51

Kentin yeni yaşam alanı Podyumpark’ta hizmet veren Köşebaşı Bursa,  her canlının yaşama hakkı olduğu düşüncesinden hareketle,  müşterilerden kalan yemekleri Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi‘ne veriyor.  Köşebaşı Bursa İşletmecisi  Özcan Dilekyiğit, geçtiğimiz günlerde Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Veteriner İşleri Müdürü Fikriye Eker, Köşebaşı Bursa Restoran Kurumsal İletişim Sorumlusu Elif Dilekyiğit ile birlikte Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ni ziyaret etti.

Dünyanın en iyi 50 restoranı ve Türkiye’nin en iyi 10 ocakbaşı arasında birinci olmanın önemli sorumluluk getirdiğini hatırlatan Özcan Dilekyiğit, “Biz de bu sorumluluk ile hareket ediyoruz. Bu yüzden de sadece artan yemekleri vermek ile işimizin bitmediğinin farkındayız.  Bu yüzden de yemekleri yiyecek dostlarımıza zarar vermemesi adına restoranımızda tabaklara kürdan atılmaması konusunda müşterilerimizi uyarıyoruz. Dünyada tek başımıza yaşamıyoruz. Bunun da bilincinde olup, buna göre davranmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Normal siteye git