Kategoriler

Dergimize 'kültüre hizmet' plaketi

Aşıklar, Yazarlar ve Şairler Derneği (AYŞAD) ile Batı Trakya Türkleri Araştırma Merkezi (BATTAM)’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte,Türk kültürüne, edebiyatına katkı koyanlara ve hizmet edenlere teşekkür plaketi takdim edildi.

23 Aralık 2017 Cumartesi 17:49

Aşıklar, Yazarlar ve Şairler Derneği (AYŞAD) ile Batı Trakya Türkleri Araştırma Merkezi (BATTAM)’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte, Türk kültürüne, edebiyatına katkı koyanlara ve hizmet edenlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Ördekli Kültür Merkezi’nde bugün gerçekleştirilen organizasyonda, kente değer katanlar arasında Yeşil Bursa Dergisi de plakete layık görüldü.

AYŞAD Başkanı Vahdettin Işıldak ve BATTAM Başkanı Özkan Hüseyin dergimizin plaketlerini, bütün emeği geçenler adına Yayın Koordinatörü Kemal Cankaya ve Yayın Danışmanı Hüseyin Genç’e takdim etti. Dergimiz Yayın Kurulu üyesi ve yazarı Fevzi Şen’e de, Kent Konseyi Tarih Grubu bünyesindeki kent kültürüne yönelik çalışmalarından dolayı plaket verildi.

Ulusal ve uluslar arası kültür insanlarından oluşan davetlilerin hazır bulunduğu etkinliğe, şairler şiirleri, aşıklar da türküleriyle renk kattılar.

Normal siteye git